Strona główna Lekkoatletyka Lićwinko zostanie mamą!

Lićwinko zostanie mamą!

0

Kamili Lićwinko nie zobaczymy w tym roku w akcji. Brązowa medalistka ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w Londynie, spodziewa się dziecka.

– Sezon halowy na finiszu i ostatnia prosta przed Halowymi Mistrzostwami Świata. Mnie w tym sezonie nie zobaczycie na skoczni. Rozpoczęłam przygotowania do nowej i najważniejszej roli w moim życiu – do bycia mamą – taki wpis pojawił się na profilu 31-letniej lekkoatletki.

Nie oznacza to jednak, że Lićwinko nie zamierza wracać do sportu. – Kolce na chwilę odłożyłam na bok, ale ze sportem nie kończę i w głowie mam już kolejne sportowe cele.

Sezon halowy na finiszu i ostatnia prosta przed Halowymi Mistrzostwami Świata ?Mnie w tym sezonie nie zobaczycie na…

Gepostet von Kamila Lićwinko am Donnerstag, 22. Februar 2018

Warto także zaznaczyć, że Lićwinko zobaczymy na zbliżających się Halowych Mistrzostwach Świata w Birmingham. Co prawda nie wystąpi w roli zawodniczki, ale jako trener Sylwestra Bednarka, który zajmuje czwarte miejsce na liście światowej.

31-letnia lekkoatletka, która specjalizuje się w skoku wzwyż, ma na swoim koncie wiele osiągnięć krajowych i międzynarodowych. Na poprzednich dwóch HMŚ zdobyła dwa medale – złoto w Sopocie (2014) oraz brąz w Portland (2016). Na stadionie jej największym sukcesem jest brąz z Mistrzostw Świata w Londynie (2017).

Komentarze