Strona główna Pozostałe Inne I liga hokeja na trawie: AZS AWF gromi LKS Rogowo, emocjonujący pojedynek...

I liga hokeja na trawie: AZS AWF gromi LKS Rogowo, emocjonujący pojedynek Warty z Politechniką

0
Foto: Hockey-travel.com

Dziś rozegrano czwartą kolejkę I ligi hokeja na trawie mężczyzn. Kolejne zwycięstwo zanotował mistrz Polski Grunwald Poznań. Popis strzelecki zaprezentowali zawodnicy poznańskiej AWF, a w pojedynku pomiędzy Wartą i Politechniką o końcowym wyniku decydowały karne zagrywki.

Na boisku przy ulicy Królowej Jadwigi w Poznaniu odbyły się dziś dwa mecze. W pierwszym zagrały dwa zespoły ze stolicy Wielkopolski, a były to Warta i Politechnika. W trakcie regulaminowego czasu gry obie drużyny zdobyły po dwie bramki. O tym, kto będzie zwycięzcą tego spotkania, zdecydowały karne zagrywki, a w nich lepsi okazali się zawodnicy Warty, wygrywając 3:1. W drugim pojedynku odbywającym się na tym boisku AZS AWF Poznań nie dał żadnych szans LKS Rogowo, wygrywając 13:0.

Na stadionie im. Leszka Białego przy ulicy Sportowej 1 w Gnieźnie zdecydowane zwycięstwo zaliczył Start 1954 Gniezno, który okazał się lepszy od Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie, wygrywając 9:2. Pewne zwycięstwo na swoim boisku zanotował Grunwald Poznań, który pokonała Pomorzanina Toruń 4:1. Również takim samym rezultatem zakończył się mecz w Gąsawie, gdzie miejscowy LKS okazał się lepszy od drużyny Lipno Stęszew.

Komplet wyników 4. kolejki

KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska  2:2 (1:1) k.z. 3:1

KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo 13:0 (7:0)

UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 9:2 (4:1)

WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń 4:1 (2:1)

LKS Gąsawa – KS Lipno Stęszew 4:1 (1:1)

Źródło: pzht.pl

 

Komentarze