Liga Letnia NBA: Niezły występ Ponitki!

17 lip 2016, 10:56

W meczu ćwierćfinałowym Ligi Letniej NBA z dobrej strony zaprezentował się Mateusz Ponitka. Polak zanotował 4 punkty oraz 10 zbiórek. Jednak jego Denver Nuggets po ciekawej końcówce przegrało z Phoenix Suns (81:82).

Zespół Phoenix Suns po nerwowej i emocjonującej końcówce w ostatniej sekundzie dogrywki przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tyler Ulis oddał rzut niemalże z połowy boiska równo z syreną kończącą dogrywkę, a piłka wpadła do kosza i to Słońca cieszyły się z awansu do półfinału.

Mateusz Ponitka w meczu ćwierćfinałowym Ligi Letniej NBA spędził na parkiecie ponad 24 minuty. W tym czasie reprezentant Polski zdobył 4 punkty (2/4 z gry) oraz zanotował 10 zbiórek, z czego aż sześć w ataku. Ponitka dużą walecznościom wykazał się w czwartek kwarcie, w której to aż pięć razy ponawiał akcję swojego zespołu.