Orlen Liga: Chemik nie dał żadnych szans Developresowi!

20 gru 2014, 19:42

W kolejnym meczu rundy rewanżowej Orlen Ligi Chemik Police pokonał drużynę z Rzeszowa 3:0.

Mimo dosyć wyrównanego początku seta, w kolejnej części partii policzanki nie dawały żadnych szans rywalkom i niezmiennie królowały na siatce. Gospodynie grające rezerwowym składem były nie do zatrzymania i wygrały 25:15.

Drugi set był bardzo podobny do pierwszego. Policzanki przez większą część partii narzucały swój rytm gry, a w drużynie z Rzeszowa wyróżniała się jedynie Paula Szeremeta. Gospodynie powtórzyły wynik z poprzedniego seta i ponownie wygrały 25:15.

Trzecia partia układała się podobnie jak poprzednie. Rzeszowianki miały spore problemy z przyjęciem zagrywki i ze skończeniem ataku. Za to po stronie policzanek ofensywa funkcjonowała wyśmienicie. Drużynie przyjezdnej nie udało się odrobić strat do rywalek i zawodniczki Developresu przegrały ostatecznie 19:25, a w całym meczu 0:3.

Chemik Police – Developres Rzeszów 3:0 (25:15, 25:15, 25:19)

Chemik: Malagurski, Jagieło, Gajgał, Mróz, Kowalińska, Ognjenović, Krzos (libero) oraz Bjelica, Rabka

Developres: Nowakowska, Śliwińska, Hawryła, Szeremeta, Filipowicz, Mucha, Borek (libero) oraz Budzoń, Warzocha, Głaz, Filipowicz