Strona główna Pozostałe Marcin Bandel zwycięża na Ranarok V

Marcin Bandel zwycięża na Ranarok V

0

W kategorii do 84kg NO GI zwyciężył Marcin Bandel.
W 1/4 turnieju Bandel przez taktarova pokonał Maximiliiena Courtoisa.

W 1/2 turnieju przez duszenie anakonda pokonał Mateusza Symoczko, a w finale przez balache na kolano poddał Karola Dzieniszewskiego.

Całość wyników:

– 71 NO GI

Finał

Piotr Podstawczuk latającą balachą poddał Daniela Wrześniewskiego

Walka o 3 miejsce

Kacper Rot duszeniem trójkątnym rękoma poddał Bartosza Kulczyckiego

1/4

Kacper Rot pokonał przez decyzję sędziowską przy wyniku 5:5 Valentine Blumentala
Daniel Wrześniewski pokonał na punkty 10:0 Kamila Wilka.
Bartosz Kulczycki duszeniem gilotynowym poddał Jakuba Witkowskiego
Piotr Podstawczuk pokonał przez duszenie zza pleców z Alessio Vittori

1/2

Daniel Wrześniewski 2:0 na punkty pokonał Kacpra Rota
Piotr Podstawczuk duszeniem zza pleców pokonał Bartosza Kulczyckiego

REPASAŻE

Kacper Rot kluczem na stopę odklepał Kamila Wilka
Bartosz Kulczycki duszeniem gilotynowym odklepał Alessio Vittori

77 GI

Finał

Grzegorz Kloc duszeniem za pleców poddał Michała Ksepko

Walka o 3 miejsce

Cedric Akakpovi pokonał na punkty 2:0 Jędrzeja Loske

1/4

Grzegorz Kloc pokonał na punkty Cedrica Akakpoviego 2:1 na przewagi przy normalnych punktach 2:2
Krzysztof Suchorabski pokonał przez taktarova Dominika Małkowskiego
Michał Kspeko pokonał na punkty 2:0 Marcina Tobere
Jęrzej Loska duszeniem zza pleców pokonał Longo Christiana

1/2

Grzegorz Kloc pokonuje na punkty 4:0 Krzysztofa Suchorabskiego
Michał Ksepko stosunkiem punktowym 2:1 na małe przewagi pokonał Jędrzeja Loske

REPASAŻE

Cedric Akakcpovi pokonał 5:2 Krzysztofa Suchorabskiego
Jęrzej Loska duszeniem zza pleców pokonał Marcina Tobere

84 NO GI

Finał

Marcin Bandel przez balache na kolano poddał Karola Dzieniszewskiego

Walka o 3 miejsce

Jakub Zajkowski kluczem na stopę odklepał Mateusza Symoczko

1/4

Karol Dzieniszewski pokonał na punkty 3:0 Gazzoli Ivana
Jakub Zajkowski pokonał na punkty 4:0 Dominika Chmiela
Mateusz Symoczko na przewagi pokonał Tomasza Michałowskiego
Marcin Bandel przez taktarova pokonał Maximiliiena Courtoisa

1/2

Karol Dzieniszewski pokonał na punkty 2:0 Jakuba Zajkowskiego
Marcin Bandel przez duszenie anakonda pokonał Mateusza Symoczko

REPASAŻE

Jakub Zajkowski pokonał 2:0 Gazzoli Ivana
Mateusz Symoczko pokonał 2:0 Maximiliena Courtoisa

92 kg NO GI

Finał

Jarek Ogiegło zremisował z Adamem Wardzińskim

Walka o 3 miejsce

Marian Kłosowski na punkty przewagi pokonał Tomasza Skórkowskiego

1/4

Marian Kłosowski przez klucz na stopę pokonuje Avellone Renato
Adam Wardziński duszeniem zegarowym odklepuje Marcina Rynkiewicza
Jarosław Ogiegło pokonał na punkty 2:0 Macieja Kałuszewskiego
Tomasz Skórkowski pokonał wskazaniem sędziego Patryka Bobrela

1/2

Adam Wardziński pokonał 2:0 Mariana Kłosowskiego
Jarosław Ogiegło duszeniem zza pleców pokonał Tomasza Skórkowskiego

REPASAŻE

Marian Kłosowski poddał Marcina Rynkiewicza
Tomasz Skórkowski na punkty przewagi pokonał Macieja Kałuszewskiego