ME: Kolejna porażka “Biało-czerwonych”!

13 cze 2015, 18:59

Niestety, trzeci i mecz trzecia porażka Polek na Eurobaskecie! Tym razem “Biało-czerwone” uległy Greczynkom, 59:50!

Spotkanie z reprezentacją “Hellady” było bliźniaczo podobne do inauguracyjnego meczu przeciwko Turczynkom.

Pierwsza kwarta to świetna gra podopiecznych Jacka Winnickiego i wygrana 25:15. Niestety, druga odsłona to popis Greczynek i katastrofalna gra w ofensywie naszych koszykarek. W konsekwencji przez 10 minut drugiej kwarty zdobyliśmy…4 punkty tracąc 11!

Druga połowa to kontynuacja dominacji Greczynek, które dobrze broniły i wzmocniły atak. 9:20 i przed ostatnią kwartą byliśmy w bardzo trudnej sytuacji, przegrywając różnicą ośmiu punktów.

Ostatnia odsłona niestety niczego nie zmieniła i mimo bardzo wyrównanej gry w ostatnich 10 minutach przegraliśmy ten okres 12:13 i całe spotkanie 50:59.

Jutro mecz ostatniej szansy, w którym podopieczne Jacka Winnickiego zmierzą się z Włoszkami.