ME: Kolejne zwycięstwo młodej reprezentacji Polski!

24 lip 2015, 20:09

Reprezentacja Polski do lat 18 zanotowała kolejne zwycięstwo na Mistrzostwach Europy! Tym razem pokonali kadrę Estonii 79:68. Kolejnym przeciwnikiem naszych reprezentantów będzie Albania.

Polscy koszykarze wystąpili w tym spotkaniu w roli faworytów i na parkiecie udowodnili wyższość nad rywalem z Estonii. Choć po po pierwszej połowie nasi rodacy przegrywali (35:39) to na drugą cześć spotkania wyszli zmotywowani i zdeterminowani do zwycięstwa. Stratę odrobili już w 3 kwarcie którą wygrali (21:16). Dopiero w 4 kwarcie reprezentacja Polski pokazała swój potencjał wygrywając ją (23:13). Nasi młodzi zawodnicy zajmują 2 miejsce w tabeli z taką samą ilością punktów jak zajmująca 1 miejsce reprezentacja Szwajcarii.

Polska U18 : Estonia U18 79:68 (21:17, 14:22, 21:16, 23:13)