ME: Pierwsza porażka reprezentacji Polski

30 lip 2015, 22:33

Reprezentanci Polski doświadczyli pierwszej porażki na Mistrzostwach Europy Dywizja B po serii 6 zwycięstw musli uznać wyższość drużyny ze Słowenii (70:80).

W pierwszej kwarcie oglądaliśmy wyrównane widowisko, w którym to o 3 punkty lepsza okazała się reprezentacja Słowenii (12:15). W drugiej odsłonie tego spotkania widzieliśmy polaków takich jakich polscy kibice chcą oglądać, po dobrej grze wygrali 2 kwartę (27:16) i na przerwę to nasi schodzili prowadząc (39:31). Po przerwie jednak Słowenia wyszła na parkiet z większą determinacją i wolą walki co zaowocowało odrobieniem start już w 3 kwarcie, którą wygrali (28:15). W ostatniej odsłonie tego spotkania rywale reprezentacji Polski tylko przypieczętowali zwycięstwo w tym spotkaniu, zdobywając o 5 punktów więcej niż ich rywale (21:16), zwyciężając w całym spotkaniu (80:70).

Polacy wyszli z grupy E z 2 miejsca i w sobotę zmierzą się w półfinale z Izraelem. Spotkani o godzinie 18:00.

Polska U-18 : Słowenia U-18 70:80 (12:15, 27:16, 15:28, 16:21)