Strona główna Lekkoatletyka ME w Berlinie: Vice mistrzostwo Europy Lewandowskiego!

ME w Berlinie: Vice mistrzostwo Europy Lewandowskiego!

1
Foto: www.zimbio.com

Ostatnim finałem rozgrywanym w czwartym dniu Mistrzostw Europy w Berlinie był bieg mężczyzn na 1500 metrów. Po fantastycznym taktycznie biegu Marcin Lewandowski sięga po tytuł vice mistrza Europy! 

Wielkie nadzieje wiązaliśmy z dzisiejszym biegiem Marcina. Wiemy jak bardzo jest doświadczonym zawodnikiem i na jak wiele go stać. Od samego początku biegu przyczaił się na końcu grupy, nie mieszał się w żadne przepychanki. Spokojnie kontrolował wydarzenia i czekał na odpowiedni moment na atak…

Kiedy wydawało się, że jest już za późno i nic z tego nie będzie, Marcin wyskoczył jak z kapelusza! Bezpośrednio z szóstej pozycji przesunął się na drugie miejsce, sięgając po srebrny medal w nieprawdopodobnym stylu!

Choć czas 3:38.14 minut nie imponuje, to dziś nie ma to większego znaczenia! Mamy kolejny medal dla naszej reprezentacji! Jest to już nasz szósty medal na tych mistrzostwach, z czego trzeci srebrny.

Marcin pokazał dzisiaj jak wiele znaczy charakter i dusza wojownika! Kolejna wielka chwila w karierze naszego zawodnika!

1 komentarz