Mecz Wizards daleko poniżej oczekiwań

24 mar 2015, 09:59

Washington Wizards nie mieli najmniejszych szans w starciu z Golden State Warriors. Ponieśli na wyjeździe sromotną porażkę, przegrywając 76:107.

Mecz pomiędzy Washington Wizards a Golden State Warriors miał przebiegać zupełnie inaczej, niż to, czego byliśmy świadkami. Marcin Gortat podczas tego spotkania spędził na boisku zaledwie krótkie 24 minuty, podczas których nie pokazał się z najlepszej strony. Polski zawodnik grający w drużynie Washington Wizards trafił tylko dwa rzuty, na całe siedem prób. Wskazuje to więc na Jego niezwykle znikomą skuteczność w tym spotkaniu. Niestety Gortat zdecydowanie nie zachwycał także w innych elementach. Podczas pobytu na parkiecie miał on aż siedem zbiórek, asystę, blok i dwa bloki.

Gra całego zespołu Washington Wizards w spotkaniu z Golden State Warriors była wręcz katastrofalna. Najgorsza w ich wykonaniu była niestety trzecia kwarta, która to pomimo wcześniejszej stosunkowo wyrównanej gry obydwu drużyn, skutecznie przesądziła o losach tego spotkania.