Meksyk zmienia plan. Specjalna strategia przed meczem z Polską

Aktualizacja: 22 lis 2022, 21:15
22 lis 2022, 11:37

Już we wtorek o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz Polska – Meksyk. Selekcjoner drużyny z Ameryki Północnej znacznie poluzował rygor treningowy przed tym spotkaniem. Prawdopodobnie Gerard “Tata” Martino dokona również dużych roszad w składzie, o których informują meksykańskie media. 

Meksyk wdraża specjalny plan przed meczem z Polską

Atmosfera wokół zespołu z Ameryki Północnej nie jest najlepsza. Meksykańskie media dość krytycznie podchodzą do pracy Gerard Martino, a jego zespołowi zarzucają zbyt defensywny styl gry i słabą dyspozycję w fazie przygotowań do mundialu. Jakby w odpowiedzi na te zarzuty selekcjoner drużyny “El Tri” postanowił zmienić reżim treningowy przed meczem z Polską.

Meksykańskie media informują, że Gerard Martino zdecydował, iż w poniedziałek jego zawodnicy odbyli znacznie luźniejszy treningi niż dotychczasowe. Portal “Enfoquenoticias” zauważył nawet, że ostatnie przygotowania ekipy “El Tri” do meczu z Polakami były niezwykle spokojne. Ma to na celu zdjęcie presji z piłkarzy, którzy byli bardzo krytykowani w swoim kraju po porażce ze Szwecją. W ostatnim meczu przed mundialem przegrali z europejską drużyną w stosunku 1:2.

Część mediów uważa również, że selekcjoner reprezentacji Meksyku szykuje na starcie z Biało-Czerwonymi duże niespodzianki w składzie. Możliwe, że na ławce rezerwowych zasiądą Edson Alvarez oraz Rogelio Funes Mori. Piłkarzy tych uważa się za filary drużyny z Ameryki Północnej. Ich miejsce zająć mają Hector Herrera i Henry Martin.

Inni dziennikarze uważają jednak, że taka zmiana nie będzie miała miejsca, a są to jedynie plotki, które mają zmylić selekcjonera reprezentacji Polski – Czesława Michniewicza. Jak będzie faktycznie, przekonamy się już o godzinie 17:00 czasu polskiego. Mecz odbędzie się na Stadionie 974 w Dausze, stolicy Kataru.

Piłkarze już wiedzą. Czy tak wygląda skład na Meksyk – Polska?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA