Strona główna Lekkoatletyka Memoriał Kusocińskiego: Świetny bieg Swobody!

Memoriał Kusocińskiego: Świetny bieg Swobody!

1
9. Memoriał Kamili Skolimowskiej 22.08.2018 r. Chorzów, Stadion Śląski

Kibice na Stadionie Śląskim nie mogą dziś narzekać na nudę! W zakończonym przed chwilą biegu na 100 metrów kobiet zwyciężyła halowa Mistrzyni Europy- nasza Ewa Swoboda! 

Swoboda bardzo dobrze wyszła z bloków i od samego początku nadała tempo biegu. Zmobilizowała rywalki do podjęcia próby gonienia jej, jednak kompletnie im to nie wyszło, gdyż Swoboda dziś była znakomita! Na metę wpadła z czasem 11.18 sekund! Jest to jej najlepszy wynik w tym sezonie, a co najważniejsze jest to także wypełnienie minimum PZLA na Mistrzostwa Świata w Katarze! Nasza kadra z dnia na dzień rośnie i wiemy, że te mistrzostwa będą świetne dla naszych reprezentantów.

Na 6. miejscu bieg ukończyła Magdalena Stefanowicz, która z czasem 11.59 sekund ustanowiła najlepszy wynik w tym sezonie. Na 7. miejscu uplasowała się Kamila Ciba, która także ukończyła bieg z najlepszym wynikiem w tym roku- 11.63 sekund.

1 komentarz

  • Unikajcie przebywania w okolicy Stadionu Slaskiego. Jest tam wyższa niż stadion wieża,na której znajduje się duża ilość nadajników telefoni i czort wie co jeszcze. Okoliczni mieszkancy przerazeni plaga smierci w wyniku nowotworow uzyskali w UM Chorzow informacje, ze w obrebie 70m wieza emituje promieniowanie wyzsze niz polska norma okresla jako maksymalne. Info podal naczelnik wydzialu budownictwa w Chorzowie. Ten sam,ktory wydal zgode na jej budowe. Przebywanie w tamtym rejonie jest wiec niebezpieczne dla zdrowia i zycia.