Michał Żuk znów powołany do kadry Hiszpanii. PZPN może o nim zapomnieć?

27 lut 2024, 16:54

Starszy z braci Żuk, Michał otrzymał kolejne powołanie do młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, która w marcu rozegra dwa mecze towarzyskie. Przedstawiciele PZPN-u wciąż wierzą, że uda im się przekonać utalentowanego nastolatka do gry w polskich barwach.Żuk jednym z największych talentów

Michał Żuk jest wychowankiem słynnej na całym świecie La Masii, czyli szkółki FC Barcelony. Praktycznie całą karierę juniorską spędził w zespołach z Katalonii. Sam klub od dawna zapowiada, że wiąże z nim duże nadzieje, uznając go za jeden z największych talentów akademii.

Przed rok Michał i jego brat Miłosz grali w Polsce, kiedy to zasilili szeregi akademii Pogoni Szczecin. Liczono wówczas, że rodzice nastolatków zdecydują się na reprezentowanie przez nich w przyszłości biało-czerwonych barw. Szybsi jednak byli selekcjonerzy hiszpańskiej kadry.

Michał Żuk z kolejnym powołaniem do reprezentacji

15-latek rozegrał już trzy spotkania w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, a niebawem może dostać dwie kolejne szanse, bowiem otrzymał kolejne powołanie. Hiszpańska kadra do lat 15 zmierzy się bowiem towarzysko z Włochami – mecze te zaplanowano na 5 i 7 marca.

Choć Michał Żuk postawił już pierwsze kroki w młodzieżowych reprezentacjach Hiszpanii, to wciąż nie jest wykluczona jego gra w polskiej kadrze, choć tylko z przepisowego punktu widzenia. Sam piłkarz, jak i jego rodzice deklarowali chęć występów w reprezentacji Hiszpanii.Pech Maika Nawrockiego. Dopiero wrócił, a już kolejna kontuzja

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA