Pech Maika Nawrockiego. Dopiero wrócił, a już kolejna kontuzja

27 lut 2024, 12:50

Maik Nawrocki reprezentuje barwy Celticu od lipca 2023 roku, ale w tym sezonie nie miał zbyt wielu okazji na przywdziewanie barw szkockiego klubu. Jesienią na przeszkodzie w grze stanęła kontuzja, a jak donosi “Daily Record”, teraz 23-latek ponownie nabawił się urazu. Maik Nawrocki może wypaść z gry nawet na kilka tygodni

Celtic w letnim oknie transferowym zapłacił Legii Warszawa za Maika Nawrockiego aż 5 milionów euro. Środkowy obrońca od początku pobytu w Glasgow stał się jednym z podstawowych defensorów klubu. Polski zawodnik wystąpił w dwóch pierwszych meczach Premiership w sezonie 2023/2024.

Świetnie zapowiadającą się jesień popsuła kontuzja uda. Ta wykluczyła Nawrockiego z gry na kilka miesięcy. Do regularnej gry 23-latek powrócił pod koniec grudnia 2023 roku. Od tego czasu rozegrał sześć spotkań ligowych. Na tym dobra passa Polaka się zakończy.

Dziennikarze “Daily Record” donoszą, że obrońca nabawił się kolejnej kontuzji. W związku z urazem były zawodnik Legii nie będzie dostępny na mecz z Dundee. Możliwe, że jego pauzować potrwa znacznie dłużej. Według szkockich mediów Polak może opuścić nawet kilka kolejnych spotkań ligowych.

Wiadomo, że 23-latek już od poniedziałku nie trenuje z drużyną. Klub cały czas czeka jednak na wyniki kolejnych badań, aby ostatecznie określić długość przerwy, jaka czeka utalentowanego obrońcę.Kamil Grabara z prestiżową nagrodą. Powtórzył sukces Petera Schmeichela

Źródło:Daily Record

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA