Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Mikołajki pełne sportowych emocji!

Mikołajki pełne sportowych emocji!

0

 W ten weekend biało-czerwoni szczególnie potrzebują wsparcia kibiców. Polskich zawodników nie zabraknie dziś między innymi w Lillehammer.

Sobotnia rywalizacja  rozpocznie się biegiem narciarskim kobiet na 5 km techniką dowolną. Zawody będzie można śledzić od godziny 10:15. Dla Justyny Kowalczyk w tym roku Lillehammer okazało się pechowe. Kowalczyk poniosła porażkę wczoraj podczas kwalifikacji sprintu techniką dowolną. Przyczyną był między innymi fakt, że w jej bucie odpadła pięta. Warto jednak trzymać kciuki za Ewelinę Marcisz, która w Norwegii jako jedyna z Polek awansowała do ćwierćfinałów.
Starty Polaków będzie dziś można zobaczyć także  podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. W serii treningowej zaprezentowali się oni obiecująco. Najlepiej spisywał się Piotr Żyła i Klemens Murańka. Poza zasięgiem naszych zawodników okazał się Anders Fannemel, który udowodnił przed kwalifikacjami świetną formę.
W mikołajkowe po południe będzie można także śledzić mecz 18. kolejki  T-Mobile Ekstraklasy: PGE GKS Bełchatów-Górnik Łęczna. Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:30.  W tym samym czasie rozpocznie się także mecz Pogoń Szczecin-Korona Kielce, a wieczorem o 18:00 odbędzie się spotkanie Cracovii z Jagiellonią Białystok.
Dziś będzie można także zwrócić uwagę na zmagania piłkarzy ręcznych. O 16:30 rozpocznie się Mecz Ligi Mistrzów: SC Pick Szeged kontra Vive Tauron Kielce. Z kolei o 18:30 spotkają się Orlen Wisła Płock z FC Barcelona.
Na koniec dnia o godzinie 20:00 zachęcamy do obejrzenia Gali KSW 29 w Krakowie. Do walki przystąpią między innymi Mhamed Khalidov, Paweł Nastula i Mariusz Pudzianowski.

Fot. hdw.eweb4.com