Strona główna Koszykówka Milovanović w Legii Warszawa

Milovanović w Legii Warszawa

0
Milan Milovanovic / fot. A.Romańki plk.pl

Mierzący 205 cm Milan Milovanović zagra w Legii Warszawa. Nowy podkoszowy seozn zaczynał w Anwilu Włocławek, gdzie jednak nie spełnił pokładanych w nim nadziei. dla występującego trzeci sezon w Polsce Serba Legia będzie czwartym klubem w naszej lidze.

 

Milan Milovanović w barwach Anwilu wystąpił w siedmiu meczach ligowych oraz w meczu o Super Puchar. Jego średnie ligowe w barwach mistrzów Polski to 7.4 pkt, 5.9 zbiórki oraz 1.0 asysta na mecz przy prawie 67% skuteczności z gry w czasie niespełna 19 minut spędzanych na boisku. W poprzednich sezonach zdobywał odpowiednio w poprzednich sezonach było to odpowiednio 12.0 pkt i 8.8 zbiórki (w barwach Trefla Sopot) i 13.4 pkt oraz 7.4 zbiórki (w barwach Polpharmy Starogard Gdański).  W Legii dwudziestoośmiolatek ma wspomóc strefę podkoszową w której warszawski zespół ma problemy, gdyż jeden z dwóch wysokich Keanu Pinder pauzuje z powodu kontuzji.

Serb powinien zadebiutować w barwach Legii już w wyjazdowym niedzielnym meczu przeciwko Asseco Arce. Początek spotkania o 17.30 transmisja w Polsacie Sport News. http://credit-n.ru/zaymyi-next.html

Komentarze