Strona główna Pozostałe Hokej Mistrz PHL kontraktuje swoich zawodników

Mistrz PHL kontraktuje swoich zawodników

0

GKS Tychy, który zdobył w tym sezonie tytuł Mistrza Polski oraz Super Puchar jest w trakcie podpisywania nowych kontraktów ze swoimi zawodnikami. 

Najważniejszy jednak podpis złożył pod swoją umową trener Trójkolorowych – Andrej Gusow, który zostanie z tyską drużyną na dwa lata.
Nowymi nabytkami drużyny mistrzowskiej są Petr Nowajovski z Comarch Cracovii, a także jego drużynowy kolega Tomas Sykora. W ekipie Mistrza Polski zostają też Michael Kolarz oraz Bartosz Ciura, Radosław Galant, Patryk Kogut, Remigiusz Gazda, Mateusz Bryk, Adam Bagiński, Jarosław Rzeszutko, Filip Komorski (2 sezony), Kamil Lewartowski, Bartłomiej Pociecha oraz kapitan zespołu Michał Kotlorz. (3 sezony)
W mistrzowskiej ekipie nie obyło się jednak bez pożegnań. Z zespołem po sezonie rozstał się Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), a na lodzie zobaczymy również Miloslava Jachyma, Ilya Kaznadzieja i Artyoma Mentsiuka.
Nadal czekamy na wiadomości dotyczące nowego bramkarza w składzie Trójkolorowych oraz decyzji o zawodnikach zza granicy.

Komentarze