Strona główna Żużel 1. Liga MMPPK: Orzeł Łódź najlepszy w Świętochłowicach

MMPPK: Orzeł Łódź najlepszy w Świętochłowicach

0

W czwartkowe popołudnie miały miejsce drugie eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Awans do finału wywalczyli juniorzy Orła Łódź, Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra oraz Polonii Bydgoszcz.

Wyniki:

I. Orzeł Łódź – 24
3. Oskar Bober – (3,2,2*,1,3,2*) 13+2
4. Michał Piosicki – (1,1*,3,3,0,3) 11+1

II. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 24
11. Alex Zgardziński – (3,2*,1*,2*,2,2*) 12+4
12. Sebastian Niedźwiedź – (0,3,2,3,1*,3) 12+1

III. Polonia Bydgoszcz – 21
9. Oskar Ajtner-Gollob – (1*,2,3,2,3,2) 13+1
10. Damian Stalkowski – (2,1*,2*,0,2,1) 8+2
19. Patryk Sitarek – ns

——————————————

IV. Betard Sparta Wrocław – 20
5. Damian Dróżdż – (2*,0,1*,0,2,w) 5+2
6. Adrian Gała – (3,3,2,1,3,3) 15
17. Przemysław Liszka – ns

V. Victoria Piła – 16
1. Arkadiusz Pawlak – (2,3,3,3,u,3) 14
2. Kacper Grzegorczyk – (0,2*,0,0,w,w) 2+1

VI. Get Well Toruń – 14
7. Igor Kopeć-Sobczyński – (1,0,1,3,1,1) 7
8. Norbert Krakowiak – (w,3,d,-,-,-) 3
18. Marcin Kościelski – (2*,2,0) 4+1

VII. Hawi Racing Team Opole – 5
13. Tomasz Gąsior – (w,1,1,1,w,-) 3
14. Kamil Kamiński – (1,0,-,0,w,1) 2
21. Jędrzej Zając – (0,t) 0

Bieg po biegu:
1. Bober, Pawlak, Piosicki, Grzegorczyk
2. Gała, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Krakowiak (w)
3. Zgardziński, Stalkowski, Ajtner-Gollob, Niedźwiedź
4. Pawlak, Grzegorczyk, Kamiński, Gąsior (w/su)
5. Gała, Bober, Piosicki, Dróżdż
6. Krakowiak, Ajtner-Gollob, Stalkowski, Kopeć-Sobczyński
7. Niedźwiedź, Zgardziński, Gąsior, Kamiński
8. Pawlak, Gała, Dróżdż, Grzegorczyk
9. Piosicki, Bober, Kopeć-Sobczyński, Krakowiak (d/3)
10. Ajtner-Gollob, Stalkowski, Gąsior, Zając
11. Pawlak, Niedźwiedź, Zgardziński, Grzegorczyk
12. Piosicki, Ajtner-Gollob, Bober, Stalkowski
13. Niedźwiedź, Zgardziński, Gała, Dróżdż
14. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Gąsior, Kamiński
15. Ajtner-Gollob, Stalkowski, Pawlak (u/3), Grzegorczyk (w/su)
16. Bober, Zgardziński, Niedźwiedź, Piosicki
17. Gała, Dróżdż, Kamiński (w/2min), Gąsior (w/su)
18. Pawlak, Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Grzegorczyk (w/2min)
19. Piosicki, Bober, Kamiński, Zając (t)
20. Gała, Ajtner-Gollob, Stalkowski, Dróżdż (w/su)
21. Niedźwiedź, Zgardziński, Kopeć-Sobczyński, Kościelski

Sędzia: Jerzy Najwer

Komentarze