Montpellier HB – Wisła Płock: Gdzie oglądać (29.09)? Transmisja Ligi Mistrzów EHF

Aktualizacja: wrz 29 2023, 07:23
wrz 28 2023, 14:00

W środę swój mecz w ramach 3. kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych rozegrała Industria Kielce. Teraz czas na zawodników Orlenu Wisły Płock, którzy w czwartkowy wieczór zmierzą się z ekipą Montpellier HB. Wicemistrzowie Polski do spotkania z Francuzami przystąpią z nożem na gardle. Nafciarze przegrali dwa pierwsze spotkania trwającego sezonu.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Mistrzów EHF. Nafciarze muszą wygrać we Francji

Wisła Płock na inaugurację Ligi Mistrzów EHF przegrała na wyjeździe z FC Porto 23:24. Mecz z Portugalczykami był bardzo wyrównany i wydawało się, że w kolejnym starciu Nafciarze powinno już zdobyć pierwsze punkty. Zwłaszcza że grali przed własną publicznością.

Nie udało się. Przed tygodniem Nafciarze ulegli we własnej hali duńskiej ekipie GOG Gudme 26:30. Tym samym po dwóch kolejkach mają na koncie zero punktów. Najbliżsi rywale Wisły nie są jednak w lepszej sytuacji. Drużyna z Montpellier również przegrała dwa mecze. Wicemistrzowie Francji zostali pokonani z Barceloną (25:30) oraz Telekomem Veszprem (31:33).

>Do tej pory Nafciarze mierzyli się z francuskim zespołem mierzyli się dwukrotnie. Oba mecze miały miejsce w 2013 roku. Płocczanie w pierwszej rywalizacji przegrali z Montpellier HB 29:27, ale w rewanżu pokonali swoich rywali 28:23 i awansowali wówczas do ćwierćfinału EHF Champions League.

Montpellier HB – Wisła Płock: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

Mecz 3. kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Montpellier HB – Orlen Wisła Płock odbędzie się w czwartek 28 września. Początek starcia o godzinie 20.45. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Eurosport 1.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Industria Kielce poznała rywali w KMŚ. Będą starcia z egzotycznymi rywalami

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA