czwartek, 30 czerwca, 2022

MŚ Doha: Karolina Kołeczek odpada w półfinale

To już ostatnia sesja tegorocznych Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce. Były to pod wieloma względami najbardziej kontrowersyjne i ciekawe mistrzostwa w historii. Dla reprezentacji były chyba jednak poniżej oczekiwań. Jedną z ostatnich zawodniczek z naszej kadry wystąpiła Karolina Kołeczek w półfinale biegu na 100 metrów przez płotki. Niestety zakończyła mistrzostwa na tym etapie.

Polka biegła w drugiej serii i biorąc pod uwagę rekordy życiowe i najlepsze wyniki w sezonie – nie była faworytką do awansu. Na tych mistrzostwach działo się już wiele szalonych rzeczy, więc wierzyliśmy, że może się udać.

Karolina zajęła czwarte miejsce miwjsce w swojej serii i niestety już wtedy było wiadome, że ciężko będzie o awans z czasem. Nadzieję rozwiała trzecia seria eliminacyjna.

Karolina uzyskała dziś czas 12.86 sekund i łącznie zajęła 12. miejsce. Dla Karoliny należą się wielkie brawa za cały sezon, w którym zaliczyła siedem najlepszych biegów w swojej karierze. http://credit-n.ru/offers-zaim/moneza-online-zaym.html

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA