Strona główna Lekkoatletyka MŚ Doha: Pewny awans do półfinału Karoliny Kołeczek!

MŚ Doha: Pewny awans do półfinału Karoliny Kołeczek!

0
foto: www.zimbio.com

To już przedostatni dzień zmagań najlepszych lekkoatletów na świecie. Katarskie czempionat globu dobiega końca, ale póki co się tym nie przejmujemy, przed nami jeszcze kilka startów reprezentantów Polski! Za nami biegi eliminacyjne na dystansie 100 metrów przez płotki. W ostatniej serii zobaczyliśmy Karolinę Kołeczek! 

Za nami osiem dni Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce. Polacy zdobyli już cztery medale i ciągle czekamy na kolejne. Następną zawodniczką, która godnie reprezentowała biało-czerwone barwy była Karolina Kołeczek. Zawodniczka, która w tym sezonie prezentowała się iście rewelacyjnie i wiedzieliśmy, że przy odpowiedniej formie i dyspozycji dnia, Karolinę stać na półfinał, a może nawet o finał.

Sam bieg eliminacyjny nie był niczym wyjątkowym, przebiegł bez większej historii. Karolina biegła na torze siódmym i świetnie ruszyła z bloków startowych! Na każdym płotku łapała coraz lepszy rytm biegowy i przyspieszała na dystansie!

Karolina Kołeczek zajęła 4. miejsce w swojej serii. Polka przekroczyła linie mety z czasem 12.78 sekund. Jest to czas o zaledwie 0.03 sekundy gorszy od jej rekordu życiowego! Karolina uzyskała pewny awans do półfinału.

Biegi półfinałowe odbędą się jutro (06.10) o godzinie 18:02 naszego czasu. http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Komentarze