Strona główna Lekkoatletyka MŚ Doha: Świetny bieg sztafety 4×400! Mamy finał!

MŚ Doha: Świetny bieg sztafety 4×400! Mamy finał!

0
foto: www.zimbio.com

Rozpoczęliśmy wieczorną sesję Mistrzostw Świata w Katarze. Pierwszą konkurencją rozgrywaną podczas wieczoru dziewiątego dnia mistrzostw, była sztafeta 4×400 metrów kobiet. W pierwszym biegu eliminacyjnym oglądaliśmy Aniołki Matusińskiego!

Na pierwszej zmianie oglądaliśmy Annę Kiełbasińską, nasza zawodniczka zaliczyła już na tych mistrzostwach kilka biegów. W trakcie pierwszej zmiany Ania pobiegła dobrze i przekazała pałeczkę w okolicach trzeciego miejsca. Po wyrównaniu torów Małgorzata Hołub-Kowalik plasowała się na piątym miejscu. Na dystansie Małgosia nadrobiła sporo i przekazała pałeczkę na trzecim miejscu.

Po świetnej zmianie na trasę ruszyła Patrycja Wyciszkiewicz od razu przesuwając się na drugie miejsce, ale cóż to był za bieg w wykonaniu Patrycji! Nasza zawodniczka świetnie spisała się na tej zmianie i przekazała pałeczkę niemal na równo ze sztafetą Jamajki.

Na ostatniej zmianie nasza najlepsza, doświadczona Justyna Święty-Ersetic. Siódma zawodniczka zmagań indywidualnych w pełni kontrolowała bieg i doskonale obserwowała co się dzieje wokół. Justyna pewnie doprowadziła nasza reprezentację na drugim miejscu! Sztafeta melduję się w finale!

Czas uzyskany przez Polki to 3:25.78 minut. Zwyciężyły Jamajki z czasem 3:23.64 minut. http://credit-n.ru/offers-zaim/otlnal-microzaimi.html

Komentarze