Strona główna Bez kategorii MŚ Lahti: Eisenbichler i Freitag wygrywają piątkowe treningi

MŚ Lahti: Eisenbichler i Freitag wygrywają piątkowe treningi

0
foto: www.zimbio.com

Markus Eisenbichler oraz Richard Freitag wygrali piątkowe treningi na obiekcie HS130 w fińskim Lahti. W treningu udział wzięło dwóch reprezentantów Polski: Jan Ziobro oraz Stefan Hula. 

I trening:

Podczas treningu skoki oddało 23 zawodników. Najdłuższy skok oddał Markus Eisenbichler. 127,5 m pozwoliło Niemcowi pokonać Roberta Johanssona (127 m) oraz Karla Geigera (124 m). Czołową szóstkę uzupełnili: Roman Koudelka (125 m), Richard Freitag (121,5 m) oraz Jan Ziobro (122,5 m).

Siedemnastą lokatę zajął Stefan Hula po skoku na odległość 114 m.

Rundę rozegrano z 10. i 9. belki startowej.

II trening:

Podczas drugiego treningu najlepszą notę uzyskał Richard Freitag (125,5 m). Drugi był Roman Koudelka (125,5 m) oraz Stephan Leyhe (126 m). Tuż za wymienioną trójką znaleźli się: Robert Johansson (124 m), Karl Geiger (120,5 m) oraz Ryoyu Kobayashi (119 m).

Na ósmym miejscu uplasował się Jan Ziobro (119 m), a Stefan Hula (104 m) ponownie był siedemnasty.

Trening w całości rozegrany został z 9. platformy startowej.

Wyniki I treningu 3.03.2017r.:

lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka pręd. komp. nota
1 66 EISENBICHLER Markus GER 127.5 9 89.2 -1.4 84.2
2 55 JOHANSSON Robert NOR 127.0 10 89.8 -0.8 79.0
3 59 GEIGER Karl GER 124.0 9 89.4 -1.8 77.5
4 51 KOUDELKA Roman CZE 125.0 10 89.4 -0.4 75.8
5 63 FREITAG Richard GER 121.5 9 88.8 -0.9 73.9
6 49 ZIOBRO Jan POL 122.5 10 89.4 -1.4 70.3
7 42 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 120.5 10 89.7 -1.7 66.4
8 29 HILDE Tom NOR 120.0 10 89.5 -1.7 65.5
9 9 KOBAYASHI Ryoyu JPN 118.0 10 89.6 0.8 64.4
10 58 KOFLER Andreas AUT 116.0 9 89.4 -1.5 63.4
11 56 LEYHE Stephan GER 118.5 10 89.7 -1.3 63.2
12 31 VANCURA Tomas CZE 118.0 10 88.8 -1.1 62.5
13 26 SAKUYAMA Kento JPN 117.0 10 89.2 -1.6 60.2
14 10 PEIER Killian SUI 115.5 10 89.4 0.2 59.3
15 35 HLAVA Lukas CZE 115.5 10 88.9 -1.4 57.7
16 25 DESCHWANDEN Gregor SUI 114.5 10 89.3 -0.5 56.8
17 46 HULA Stefan POL 114.0 10 89.4 -1.7 54.7
18 4 ASIKAINEN Lauri FIN 108.5 10 89.5 1.2 47.7
19 14 SCHULER Andreas SUI 99.5 10 88.9 -0.7 29.6
20 20 KRATOV Ilya KAZ 84.5 10 88.4 -0.5 2.8
21 13 NOGIN Roman KAZ 71.0 10 88.6 -0.7
21 8 KOROLEV Alexey KAZ 82.0 10 89.0 0.7
21 3 KARPENKO Nikolay KAZ 79.5 10 89.2 2.4

Wyniki II treningu:

lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka pręd. komp. nota
1 63 FREITAG Richard GER 125.5 9 89.1 -2.0 75.1
2 51 KOUDELKA Roman CZE 125.5 9 88.8 -3.0 74.1
3 56 LEYHE Stephan GER 126.0 9 89.1 -4.1 73.9
4 55 JOHANSSON Robert NOR 124.0 9 89.3 -3.1 71.3
5 59 GEIGER Karl GER 120.5 9 89.4 -2.3 65.8
6 9 KOBAYASHI Ryoyu JPN 119.0 9 89.1 -1.3 64.1
7 42 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 118.0 9 89.2 0.3 63.9
8 49 ZIOBRO Jan POL 119.0 9 88.8 -2.8 62.6
9 58 KOFLER Andreas AUT 117.0 9 89.4 -2.6 59.2
10 10 PEIER Killian SUI 115.0 9 89.0 -0.7 57.5
11 26 SAKUYAMA Kento JPN 112.0 9 88.9 -0.4 52.4
12 35 HLAVA Lukas CZE 111.0 9 88.5 -0.3 50.7
13 25 DESCHWANDEN Gregor SUI 111.0 9 88.8 -1.0 50.0
14 29 HILDE Tom NOR 109.5 9 89.1 -0.1 48.2
15 31 VANCURA Tomas CZE 108.5 9 88.6 -1.0 45.5
16 4 ASIKAINEN Lauri FIN 107.5 9 88.9 -1.7 43.0
17 46 HULA Stefan POL 104.0 9 88.8 0.0 38.4
18 14 SCHULER Andreas SUI 96.0 9 88.8 -0.5 23.5
19 3 KARPENKO Nikolay KAZ 86.0 9 88.5 -2.1 3.9
20 20 KRATOV Ilya KAZ 84.5 9 88.0 -0.7 2.6
21 13 NOGIN Roman KAZ 75.0 9 88.6 0.0 0.0
21 8 KOROLEV Alexey KAZ 83.5 9 88.4 -1.8 0.0

 

Komentarze