Strona główna Bez kategorii MŚ Lahti: Eisenbichler i Freitag wygrywają piątkowe treningi

MŚ Lahti: Eisenbichler i Freitag wygrywają piątkowe treningi

0
foto: www.zimbio.com

Markus Eisenbichler oraz Richard Freitag wygrali piątkowe treningi na obiekcie HS130 w fińskim Lahti. W treningu udział wzięło dwóch reprezentantów Polski: Jan Ziobro oraz Stefan Hula. 

I trening:

Podczas treningu skoki oddało 23 zawodników. Najdłuższy skok oddał Markus Eisenbichler. 127,5 m pozwoliło Niemcowi pokonać Roberta Johanssona (127 m) oraz Karla Geigera (124 m). Czołową szóstkę uzupełnili: Roman Koudelka (125 m), Richard Freitag (121,5 m) oraz Jan Ziobro (122,5 m).

Siedemnastą lokatę zajął Stefan Hula po skoku na odległość 114 m.

Rundę rozegrano z 10. i 9. belki startowej.

II trening:

Podczas drugiego treningu najlepszą notę uzyskał Richard Freitag (125,5 m). Drugi był Roman Koudelka (125,5 m) oraz Stephan Leyhe (126 m). Tuż za wymienioną trójką znaleźli się: Robert Johansson (124 m), Karl Geiger (120,5 m) oraz Ryoyu Kobayashi (119 m).

Na ósmym miejscu uplasował się Jan Ziobro (119 m), a Stefan Hula (104 m) ponownie był siedemnasty.

Trening w całości rozegrany został z 9. platformy startowej.

Wyniki I treningu 3.03.2017r.:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkapręd.komp.nota
166EISENBICHLER MarkusGER127.5989.2-1.484.2
255JOHANSSON RobertNOR127.01089.8-0.879.0
359GEIGER KarlGER124.0989.4-1.877.5
451KOUDELKA RomanCZE125.01089.4-0.475.8
563FREITAG RichardGER121.5988.8-0.973.9
649ZIOBRO JanPOL122.51089.4-1.470.3
742SCHLIERENZAUER GregorAUT120.51089.7-1.766.4
829HILDE TomNOR120.01089.5-1.765.5
99KOBAYASHI RyoyuJPN118.01089.60.864.4
1058KOFLER AndreasAUT116.0989.4-1.563.4
1156LEYHE StephanGER118.51089.7-1.363.2
1231VANCURA TomasCZE118.01088.8-1.162.5
1326SAKUYAMA KentoJPN117.01089.2-1.660.2
1410PEIER KillianSUI115.51089.40.259.3
1535HLAVA LukasCZE115.51088.9-1.457.7
1625DESCHWANDEN GregorSUI114.51089.3-0.556.8
1746HULA StefanPOL114.01089.4-1.754.7
184ASIKAINEN LauriFIN108.51089.51.247.7
1914SCHULER AndreasSUI99.51088.9-0.729.6
2020KRATOV IlyaKAZ84.51088.4-0.52.8
2113NOGIN RomanKAZ71.01088.6-0.7
218KOROLEV AlexeyKAZ82.01089.00.7
213KARPENKO NikolayKAZ79.51089.22.4

Wyniki II treningu:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkapręd.komp.nota
163FREITAG RichardGER125.5989.1-2.075.1
251KOUDELKA RomanCZE125.5988.8-3.074.1
356LEYHE StephanGER126.0989.1-4.173.9
455JOHANSSON RobertNOR124.0989.3-3.171.3
559GEIGER KarlGER120.5989.4-2.365.8
69KOBAYASHI RyoyuJPN119.0989.1-1.364.1
742SCHLIERENZAUER GregorAUT118.0989.20.363.9
849ZIOBRO JanPOL119.0988.8-2.862.6
958KOFLER AndreasAUT117.0989.4-2.659.2
1010PEIER KillianSUI115.0989.0-0.757.5
1126SAKUYAMA KentoJPN112.0988.9-0.452.4
1235HLAVA LukasCZE111.0988.5-0.350.7
1325DESCHWANDEN GregorSUI111.0988.8-1.050.0
1429HILDE TomNOR109.5989.1-0.148.2
1531VANCURA TomasCZE108.5988.6-1.045.5
164ASIKAINEN LauriFIN107.5988.9-1.743.0
1746HULA StefanPOL104.0988.80.038.4
1814SCHULER AndreasSUI96.0988.8-0.523.5
193KARPENKO NikolayKAZ86.0988.5-2.13.9
2020KRATOV IlyaKAZ84.5988.0-0.72.6
2113NOGIN RomanKAZ75.0988.60.00.0
218KOROLEV AlexeyKAZ83.5988.4-1.80.0

 

Komentarze