MŚ U-21: Druga porażka Polaków!

20 lip 2019, 16:25

Podopieczni Michała Bąkiewicza przegrali z Włochami 0:3. Biało-Czerwoni pozostają zatem bez żadnych szans na zdobycie medalu.

Włosi rozpoczęli spotkanie bardzo dobrze, prowadząc z Polakami 4:0. W dalszej części spotkania Polacy próbowali dogonić rywali. Końcówka seta była bardzo zacięta, jednak ostatecznie to włosi zwyciężyli 25:23. Set drugi Biało-Czerwoni rozpoczęli z nową energią, co nie wpłynęło na bardzo dobrą grę Włochów i w końcowym rozrachunku przyniosło im wygraną 21:25. Set trzeci był bardzo podobny do poprzedniego. Polacy zaczęli popełniać sporo błędów, jednak końcówka seta była bardzo zacięta i wyrównana. Włosi wytrzymali jednak presję i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3.

Szczególnie duże problemy naszej ekipie sprawiała zagrywka przeciwników. Bezlitośni w tym elemencie byli Giovannimaria Gargiulo, Francesco Recine i Lorenzo Sperotto. Niestety Reprezentacja Polski nie była w stanie odpowiedzieć tym samym.

Reprezentacja Polski w piątek poniosła drugą porażę w grupie D i niestety powalczy o miejsca 9-16.