Nafciarze lepsi od Pogoni Szczecin

26 lis 2014, 22:35

Orlen Wisła Płock zwyciężyła na wyjeździe z Gaz-System Pogoń Szczecin 37:29 w najciekawszym spotkaniu 11. kolejki Superligi piłkarzy ręcznych!

Szczypiorniści z pomorza przystąpili do tego spotkania aż bez pięciu swoich zawodników. Ponad to jeden z liderów- Bartosz Konitz grał mimo kontuzji. W pierwszej połowie nie było jeszcze tak bardzo widać tych braków. Gospodarze przegrali tą odsłonę zaledwie 17:19. Jednak to dało się zatuszować w pierwszych 30 minutach nie udało się już w kolejnych. W drugiej połowie Nafciarze włączyli drugi bieg, a osłabiona i zdziesiątkowana kontuzjami Pogoń nie dotrzymała kroku wicemistrzom Polski. Przegrała tą połowę aż 18:12 i cały mecz 29:37!

Gaz-System Pogoń Szczecin – Orlen Wisła Płock 29:37 (17:19)

Gaz-System Pogoń: Szczecina, Kowalski – Grzegorek 3, Gobber 1, Gmerek, Gierak 5/1, Krupa 8, Krysiak 1, Jedziniak, Statkiewicz, Konitz 11.