office-2013-key
windows-10-iso
windows-7-key
windows-10-product-key

Washington Wizards przegrało swój pierwszy mecz w sezonie z Atlanta Hawks 99-114. Mecz był wyrównany tylko do trzeciej kwarty. W czwartej gospodarze wygrali 33-19. Marcin Gortat rozegrał bardzo słabe spotkanie.

Gortat na parkiecie przebywał nieco ponad 32 minuty. W tym czasie zdobył 4 punkty, trafiając 2 na 6 oddanych rzutów. Zebrał z tablicy 11 piłek (8 w obronie i 3 w ataku). Oprócz tego miał jeden blok i zanotował jedną asystę.

Ekipa z Waszyngtonu nie poddała się jednak bez walki, tocząc zacięta bitwę, niestety tylko do trzeciej kwarty. W czwartej nie potrafili poradzić sobie przede wszystkim ze świetnie dysponowanym dzisiaj Paulem Millsapem, który w całym meczu rzucił 28 punktów i zanotował 7 zbiórek. Marcin Gortat nie upilnował drugiego lidera gospodarzy Dwighta Howarda, który zebrał aż 19 piłek.

Najlepszym strzelcem Wizards okazał się Markieff Morris. Rzucił 22 punkty i zebrał 4 piłki. Liderem Hawks w tym meczu był wcześniej wspomniany Millsap. Zdobył 28 punktów a do tego dołożył 7 zbiórek, 6 asyst i 1 blok.

Po pierwszej serii spotkań Wizards zajmują 13. miejsce w konferencji wschodniej.

Washington Wizards – Atlanta Hawks 99:114 (27:29, 29:28, 24:24, 19:33) (Morris 22, Beal 13, Wall 12, Porter 10, Nicholson 9, Burke 8, McClellan 7, Thorton 5, Oubre Jr. 5, Gortat 4, Smith 2, Satoransky 2, Ochefu 0)