NBA: Porażka Wizards, najskuteczniejszy Gortat!

11 lis 2015, 09:58

Stołeczni koszykarze po raz czwarty przegrali już w tym sezonie. Tym razem Washington uległ Oklahomie 101:125. Marcin Gortat wraz z Ramon’em Sessionsem zdobyli po 15 punktów.

Zawodnicy Oklahomy znaczną przewagę uzyskali do przerwy, na której prowadzili o 18 punktów (68:50). W drużynie Czarodziejów zabrakło skuteczności w rzutach z dystansu oraz słabo wypadła gra podkoszowa.

Grę w Oklahomie prowadził ich najlepszy koszykarz, Kevin Durant. Jednak 27-latek nie zagrał w drugiej połowie z powodu kontuzji. Ale i to nie powstrzymało Oklahomy od zwycięstwa.

Dla Washingtonu to czwarta porażka w tym sezonie, z kolei dla ich rywali było to piąte zwycięstwo.

Washington WizardsOklahoma City Thunder 101:125 (23:37, 27:31, 21:29, 30:28)
(Gortat 15, Sessions 15, Porter Jr 14, Neal 14, Oubre Jr 11 – Waiters 25, Ibaka 23, Westbrook 22, Durant 14)