NBA: Słaby występ Gortata i przegrana Wizards

1 lis 2015, 13:41

Washington Wizards przegrali po raz pierwszy w tym sezonie NBA. Drużyna Marcina Gortata musiała uznać wyższość New York Knicks i uległa im 110:117.

Mecz był bardzo wyrównany, a prowadzenie często przechodziło z rąk do rąk. Dwie minuty przed końcem spotkania był remis 106:106, ale ekipa z Waszyngtonu miała słaby finisz i to przyjezdni mogli triumfować.

To nie było najlepsze spotkanie dla naszego rodaka. Reprezentant Polski zdobył w tym meczu zaledwie 9 punktów, zaliczył 5 zbiórek, jedną asystę i jeden przechwyt. Został też trzykrotnie przyblokowany, pięciokrotnie faulował i miał cztery straty. Na parkiecie przebywał przez 26 minut.

Następny mecz “Czarodzieje” zagrają w środę i zmierzą się z zespołem San Antonio Spurs na własnej hali.

Washington Wizards 110:117 New York Knicks