NBA: Wizards ze zwycięstwem, dobre spotkanie Gortata

2 sty 2016, 13:33

Washington Wizards wygrało na własnym parkiecie z Orlando Magic 103:91 w 31. kolejce NBA. Marcin Gortat rozegrał dobre zawody i zaliczył double-double.

Było to 15. zwycięstwo ekipy z Waszyngtonu w tym sezonie. 31-letni Polski koszykarz zanotował 14 zbiórek i zdobył 10 punktów i był w tym spotkaniu bardzo ważną postacią swojego zespołu.

Gospodarze dobrze rozpoczęli ten mecz. Zaczęli “z wysokiego C” i od pierwszej kwarty wyszli na prowadzenie, które oddali tylko raz podczas trwania meczu. Po pierwszej kwarcie było 24:21. Później gospodarze nie spuścili z tonu i w drugiej kwarcie było 24:22. Przyjezdni obudzili się w trzeciej kwarcie i zdołali ją wygrać 29:24. Wszystko miało się rozstrzygnąć w ostatniej części meczu. Tutaj Wizards nie zostawili niczego przypadkowi i pewnie wygrali ostatnią kwartę 31:19, a cały mecz 103:91.

Washington Wizards 103:91 Orlando Magic