Nie Jagiellonia, a Legia? Pedro Tiba może przeprowadzić się do Warszawy

Pedro Tiba prawdopodobnie nie przedłuży wygasającej umowy z Lechem Poznań. Portugalczyk ma jednak duże szanse na to, aby pozostać w Ekstraklasie. Zawodnika bardzo chce pozyskać Legia Warszawa – twierdzi Szymon Janczyk z portalu „weszlo.com”.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Kolejorz jest na ostatniej prostej do zdobycia mistrzostwa Polski. Dla klubu z Poznania może być to szczególnie cenny tytuł, gdyż w tym roku obchodzi on stulecie istnienia. Pomimo dobrego sezonu w pełni zadowolony z przebiegu swojej kariery nie może być Pedro Tiba. Portugalczyk przegrywa rywalizację o pierwszy skład z Jasperem Karlstroemem czy Radosławem Murawskim.

Portal „weszlo.com” informuje, że w związku z tym 33-latek nie przedłuży umowy z poznańskim klubem. Portugalczyk ma jednak pozostać w Polsce, gdyż jego usługami zainteresowana jest warszawska Legia. Stołeczna drużyna kusi zawodnika przede wszystkim lepszymi zarobkami niż te, na które może liczyć w stolicy Wielkopolski.

Pedro Tiba po sezonie trafi do Legii Warszawa

Jego transfer zostanie ogłoszony po zakończeniu sezonu. Mogę powiedzieć tylko tyle, że trafi do dużego klubu w Ekstraklasie – donoszą z kolei portugalskie media cytowane przez Szymona Janczyka.

W kontekście potencjalnego transferu Pedro Tiby duże znaczenie ma fakt, iż jego agentem jest Bruno Carvalho. Portugalczyk ma doskonałe relacje z władzami Legi. To on był odpowiedzialny za transfer Salvadora Agry z Benfiki Lizbona, a także asystował przy rozmowach z Ricardo Sa Pinto.

Warto dodać, że wcześniej Tomasz Włodarczyk informował, że 33-letni zawodnik Lecha Poznań miał także propozycję kontraktu z Białegostoku. Tiba odrzucił jednak ofertę Jagiellonii ze względów finansowych. Jeśli Portugalczyk zmieni Kolejorza na Legię, będzie to pierwszy zawodnikiem, który zdecydował się na taki krok od 2016 roku.

Pedro Tiba przeniesie się do Białegostoku? Otrzymał ofertę z Jagiellonii

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze