Nie tylko Liverpool. Włoska elita też obserwuje Sebastiana Szymańskiego

2 paź 2023, 20:03

Sebastian Szymański dopiero co rozpoczął swoją piłkarską przygodę nad Bosforem, a tureckie media już wieszczą kolejny transfer z jego udziałem. Tym razem łączy się Polaka z przenosinami do jednej z pięciu najlepszych lig europejskich. Według serwisu “Sporx” na ostatni mecz Fenerbahce swoich obserwatorów wysłała ACF Fiorentina oraz SSC Napoli. 

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Włosi i Anglicy myślą o Szymańskim. Turcy chcą go zatrzymać

Napisać, że Szymański rozpoczął ten sezon bardzo dobrze to zbyt mało. Polak jest prawdziwą rewelacją ligi tureckiej. Dotychczas wychowanek Legii Warszawa rozegrał 14 spotkań w koszulce Fenerbahce Stambuł. Zdobył w nich 8 goli i zanotował 4 asysty.

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze plotki medialne, które łączyły Szymańskiego z Liverpoolem. Ponoć angielski klub ma przyglądać się grze reprezentanta Polski. Dziennikarz Murat Kosova informował, że fanem talentu 24-latka ma być sam trener Juergen Klopp.

Teraz swoje trzy grosze ws. Szymańskiego dołożył serwis “Sporx”, który poinformował, że Fiorentina oraz Napoli wysłały obserwatorów na mecz Fenerbahce – Rizespor. Celem przedstawicieli włoskich klubów było przyjrzenie się z bliska grze Polaka. To spotkanie stambulski zespół wygrał 5:0, a pierwszego gola dla gospodarzy zdobył nie kto inny, jak Szymański.

Jednocześnie tureckie media podkreślają, że stambulski klub wcale nie ma ochoty pozbywać się swojej nowej gwiazdy. Wręcz przeciwnie. Drużyna znad Bosforu myśli o zaoferowaniu 24-latkowi lepszego kontraktu, aby ten w momencie, gdy pojawią się oferty z innych lig, postanowił kontynuować swoją karierę w Turcji.

Kolejny mecz, kolejny gol. Szymański szaleje w Turcji [WIDEO]

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA