Niespodziewana porażka Spurs. Jeremy Sochan zagrał poniżej oczekiwań [WIDEO]

6 lis 2023, 10:40

Jeremy Sochan spędził na boisku 29 minut w meczu San Antonio Spurs z Toronto Raptors. Ostatniego meczu polski zawodnik nie będzie jednak dobrze wspominał. Jego drużyna przegrała po dogrywce Toronto Raptors 116:123.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Spurs wypuścili zwycięstwo z rąk w czwartej kwarcie meczu

Sam Sochan też nie zaliczył zbyt dobrego spotkania. Polak w przeciągu prawie pół godziny zdobył tylko cztery punkty. Oprócz tego zawodnik San Antonio Spurs miał też cztery zbiórki, pięć asyst i trzy przechwyty. Najwięcej punktów dla Spurs zdobył Keldon Johnson (26 oczek). Drugi pod tym względem był Zach Collins. Mecz przeciwko drużynie z Torono zakończył z 21 punktami i 11 zbiórkami.

Porażka drużyny prowadzonej przez Gregga Popovicha jest o tyle niespodzianką, że przed czwartą kwartą jego podopieczni prowadzili jeszcze różnicą 15 punktów. Wtedy jednak Raptors trafili cztery rzuty z dystansu, a następnie doprowadzili do wyrównania. W doliczonym czasie gry gospodarze całkowicie się pogubili i ostatecznie przegrali 116:123.

To dopiero pięć czy sześć spotkań. Nie będzie Chrisem Paulem w sześć meczów. Dużo się uczy i podejmuje to wyzwanie. Każdy mecz to dla niego nauka po obu stronach parkietu – przyznał po meczu trener Popovich zapytany o występ Sochana na pozycji rozgrywającego.