Reklama

Niezwykły rekord NBA w meczu z Jeremym Sochanem

W nocy z piątku na sobotę spodziewana jest rekordowa frekwencja w historii ligi NBA. Na starcie San Antonio Spurs – Golden State Warriors sprzedano już ponad 63 tysiące biletów. Oznacza to, że Jeremy Sochan i spółka zgromadzą więcej widzów niż w 1998 roku Chicago Bulls z Michaelem Jordanem.

Rekordowy mecz San Antonio Spurs – Golden State Warriors

Pisać o takich rekordach to czysta przyjemność. Drużyna San Antonio Spurs poinformowała, że na mecz, który odbędzie się z piątku na sobotę czasu polskiego, sprzedała już ponad 63 tysiące wejściówek, a ogólna bilety mogą znaleźć aż 68 tysięcy nabywców. To absolutny rekord NBA nie licząc Meczów Gwiazd.

Poprzedni należał do meczu Atlanta Hawks – Chicago Bulls. Ten miał miejsce 27 marca 1998 roku, a w składzie gości występował wówczas legendarny Michael Jordan. Wówczas na stadionie Georgia Dome zasiadło na trybunach 62 046 widzów.

Warto dodać, że starcie San Antonio Spurs – Golden State Warriors, w którym na parkiecie pojawi się m.in. Jeremy Sochan, będzie dopiero czwartym w historii NBA, które obejrzy ponad 50 tysięcy widzów. Wcześniejsze dwa takie mecze odbyły się w 1987 i 1988 roku. Gospodarzami tamtych starć byli zawodnicy Detroit Pistons.

Mecz na hali Alamodome to element obchodów 50. rocznicy przybycia Spurs do San Antonio. Normalnie ekipa Jeremy’ego Sochana rozgrywa obecnie mecze w AT&T Center, mogącym pomieścić niespełna 18,5 tysiąca kibiców.

Jeremy Sochan z dużym wyróżnieniem. Został doceniony przez NBA

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama