Reklama

Olbrzymie problemy Daniego Alvesa. Gwałt, więzienie i proces sądowy

Wielkokrotny reprezentant Brazylii Dani Alves ma poważne problemy z prawem. 39-latek został oskarżony przez 23-letnią kobietę o gwałt, którego miał się dopuścić w jednym z klubów nocnych w Barcelonie. Obecnie były piłkarz m.in. FC Barcelony przebywa w areszcie.

Dani Alves znalazł się w kadrze reprezentacji Brazylii na mistrzostwa świata w Katarze. 39-latek dwukrotnie pojawił się na boisku – w grupowym starciu z Kamerunem i meczu 1/8 finału z Koreą Południową. Teraz niezwykle doświadczony boczny obrońca ma spore problemy z prawem.

Poważne problemy Daniego Alvesa

W nocy z 30 na 31 grudnia Dani Alves pojawił się w klubie nocnym Sutton w Barcelonie. W trakcie imprezy miał dopuścić się napaści na tle seksualnym. Poszkodowana kobieta zeznała, że 39-latek zamknął ją w łazience w strefie VIP i zgwałcił. W trakcie badań w szpitalu na jej sukience wykryto obecność nasienia.

W piątek 20 stycznia brazylijski piłkarz został zatrzymany przez policję i trafił za kratki aresztu Brians w Sant Esteve Sesrovires. Alves nie przyznawał się do stawianych mu zarzutów, a do tego nie ma możliwości opuszczenia więzienia po wpłaceniu kaucji.

Alves może spędzić w więzieniu nawet kilka miesięcy

Serwis Ge.globo.com przekazał, że ostatecznie Alves zmienił swoje zeznania. Początkowo piłkarz twierdził, że nie zna swojej ofiary, a w klubie nic się nie wydarzyło. Później jednak przyznał się do uprawiania z nią seksu, ale kobieta miała się na to zgodzić. Zaprzeczył przy tym, że dopuścił się aktu przemocy czy gwałtu.

Po pierwszych dniach w areszcie Dani Alves miał być „przygnębiony i dobity”. Nie wiadomo, jak długo będzie w nim przebywał. Mówi się, że zanim dojdzie do procesu, może minąć nawet kilka miesięcy.

Bezpośrednim skutkiem zamieszania wokół Alvesa było rozwiązanie z nim umowy przez jego dotychczasowy klub, meksykański UNAM Pumas, którego zawodnikiem był od lipca ubiegłego roku.

Szalony mecz Juventusu. Fatalny błąd Szczęsnego, piękny gol Milika [WIDEO]

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama