Orlen Liga: Bez niespodzianki w Sopocie!

28 gru 2014, 20:12

W kolejnym meczu 13. kolejki Orlen Ligi zawodniczki z Sopotu gościły u siebie przeciwniczki z dołu tabeli – siatkarki Pałacu Bydgoszcz. “Atomówki” odniosły kolejne zwycięstwo pokonując rywalki po czterosetowym boju 3:1.

Pierwsze dwie partie poszły po myśli gospodyń. Zawodniczki z Bydgoszczy popełniały proste błędy, przez co zarówno pierwsza, jak i druga odsłona tego spotkania padły łupem sopocianek. Dopiero w trzecim secie gospodynie straciły na chwilę koncentrację i nieoczekiwanie przegrały go. W czwartej partii jednak “Atomówki” poderwały się do walki i po wyrównanej grze punkt za punkt pokonały rywalki zarówno w czwartym secie, jak i w całym meczu.

MVP: Katarzyna Zaroślińska

PGE Atom Trefl Sopot – Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 25:18, 23:25, 25:20)

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska (13), McClendon (13), Bełcik (8), Cooper (9), Kaczorowska (3), Zaroślińska (21), Durajczyk (libero) oraz Leys, Efimienko(2) i Fonoimoana (2)
KS Pałac Bydgoszcz: Polak (6), Biedziak (2), Misiuna (7), Skorupa (7), Czyżnielewska (11), Fojucik (3), Korabiec (libero) oraz Dybek (7), Bałdyga i Nowakowska