Orlen Liga: Muszynianki nie dały żadnych szans drużynie z Legionowa!

29 gru 2014, 22:00

W meczu 13. kolejki Orlen Ligi siatkarki z Muszyny bardzo pewnie pokonały rywalki z Legionowa 3:0.

Zarówno w pierwszym, jak i drugim secie legionowianki nawiązały z rywalkami wyrównaną walkę. Stało się tak głównie za sprawą dobrej postawy Malwiny Smarzek i błędów po stronie gospodyń. Jednak w najważniejszych momentach dwóch pierwszych setów “Mineralne” zachowały więcej zimnej krwi i zakończyły je na swoją korzyść.

W trzeciej partii gospodynie całkowicie zdominowały rywalki i rządziły na boisku. Legionowianki miały po swojej stronie niewiele skończonych akcji, a przy tym popełniały sporo błędów. Muszynianki, które były nie do zatrzymania bardzo pewnie wygrały w trzecim secie 25:15, a w całym meczu 3:0.

MVP: Karolina Różycka

Muszynianka Muszyna – Legionovia Legionowo 3:0 (25:21, 25:19, 25:15)

Muszynianka: Carter (11), Różycka (12), Wojcieska (6), Jasińska (6), Kurnikowska (8), Plchotova (9), Maj-Erwardt (libero) oraz Gierak i Hatala
Legionovia: Smarzek (6), Paszek (6), Wójcik (6), Thibeault (6), Połeć (2), Bechis (1), Wysocka (libero) oraz Gajewska (1), Chojnacka, Bociek (3) i Alagierska