Strona główna Pozostałe Inne Ósma odsłona legendarnej serii Reebok CrossFit Nano

Ósma odsłona legendarnej serii Reebok CrossFit Nano

0

Marka Reebok przedstawia rewolucyjną odsłonę butów od lat wybieranych przez społeczność crossfitterów. Reebok CrossFit Nano 8 łączy niezawodność i wytrzymałość swoich poprzedników z nową, innowacyjną technologią Reebok Flexweave.

Reebok CrossFit Nano 8 to kolejna odsłona butów treningowych z serii Nano. Znany i ceniony wśród pasjonatów CrossFitu model został wyposażony w najnowszą technologię opracowaną przez markę Reebok – cholewkę Flexweave. CrossFit Nano 8 to rewolucyjne połączenie wytrzymałości, stabilności i bezpieczeństwa z lekkością i komfortem – a wszystko po to, żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki w sporcie.

W nowym modelu z serii Nano po raz pierwszy zastosowana została innowacyjna cholewka Flexweave. Zaawansowany technologicznie materiał łączący pasma włókien to najnowsze odkrycie Reebok, które będzie wykorzystywane w kolejnych seriach marki, zarówno w sezonie 2018, jak i w przyszłych latach.

Flexweave to innowacyjna struktura materiału tworzącego cholewkę. Technologia ta charakteryzuje się otwartą konstrukcją, w której pasma włókien zespolone są łączeniami w kształcie ósemki. Stworzona w ten sposób jednolita powierzchnia jest lekka, przewiewna i wytrzymała. Dodatkowo specjalnie wyprofilowane strefy sprawiają, że but idealnie dopasowuje się do stopy.

Reebok CrossFit Nano 8 zapewniają:

  • Stabilność: elastyczne żłobienia w przedstopiu pomagają utrzymać równowagę,
  • Wytrzymałość i wygodę: innowacyjna cholewka Flexweave zabezpiecza stopę, a przy tym jest przewiewna i odporna na uszkodzenia,
  • Mocną podstawę: szeroki przód buta z dodatkowymi wzmocnieniami w palcach zapewnia komfortowe dopasowanie,
  • Komfort noszenia: nowa konstrukcja, z dodatkowym elementem zabezpieczającym kostkę, sprzyja wygodzie podczas długich treningów.

Premiera Reebok CrossFit Nano 8 już 18 stycznia. Obuwie będzie dostępne w cenie 549 zł na stronie reebok.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

 

Komentarze