Ostatnie trofeum Nalepy przed przejściem do Lechii. Niestety w cieniu strasznej sceny

31 maj 2017, 23:02

Michał Nalepa rozegrał swoje ostatnie spotkanie w barwach Ferencvarosu, a jego drużyna po rzutach karnych sięgnęła po puchar Węgier. W finale ekipa Polaka pokonała po rzutach karnych Vasas SC.

Wynik spotkania w 26. minucie otworzył Roland Varga. Do wyrównania tuż po zmianie stron doprowadził doświadczony, 34-letni Tamas Kulcsar. O wszystkim musiały zdecydować zatem rzuty karne. Te lepiej wykonywał Ferencvaros, który wygrał serię jedenastek 5:4. Jedyny spudłowany karny miał miejsce w trzeciej serii, a największym pechowcem został Macedończyk, Kire Ristevski.

Niestety trofeum nie będzie tak cieszyć zarówno piłkarzy i trenerów jak i kibiców Ferencarosu. Dramatycznej kontuzji w 89. minucie doznał bowiem były pomocnik Lecha Poznań, Gergo Lovrencics WIĘCEJ TUTAJ.