Strona główna Żużel 1. Liga Pechowy początek sezonu dla Huberta Łęgowika

Pechowy początek sezonu dla Huberta Łęgowika

0

Drużyna Eko-Dir Włókniarz Częstochowa na pierwszy, inauguracyjny dla nich mecz Nice Polskiej Ligi Żużlowej w sezonie 2016 do Piły uda się bez swojego czołowego juniora Huberta Łęgowika.

Młodzieżowiec częstochowskich “lwów” nabawił się bowiem w ostatnim czasie kontuzji kciuka. Może i nie wystąpi on na wyjeździe w Pile, ale jego powrót planowany jest natomiast już na pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością na SGP Arenie Częstochowa, a mianowicie na spotkanie ekipy częstochowskiej z zespołem Orła Łódź.

Sztab szkoleniowy Eko-Dir Włókniarza Częstochowa postanowił poszukać kogoś, kto godnie mógłby zastąpić “Łęgiego”. Ostatecznie padło na Damiana Dróżdża, który reprezentować będzie biało-zielonych na zasadzie “gościa”. Na obecną chwilę Damian jest zawodnikiem Betard Sparty Wrocław, choć swoją przygodę z żużlem zaczynał na torze w Częstochowie.

W Wielkanocny Poniedziałek z drużyny Eko-Dir Włókniarz Częstochowa wraz z Damianem Dróżdżem na torze w Pile w roli juniora zobaczymy Oskara Polisa.

 

Komentarze