PHL: Zwycięstwo Sanoku, w sobotę decydujący mecz!

11 mar 2016, 10:54

Dopiero siódme spotkanie w drugim półfinale Polskiej Hokej Ligi rozstrzygnie o tym, kto awansuje do finału i spotka się w nim z GKS-em Tychy.

Sanoczanie pokonali we wczorajszym meczu krakowian 2:0. Gospodarze obie bramki zdobyli po grach w przewagach. Najpierw w 14. minucie wynik spotkania otworzył Steven Tarasuk. Końcowy rezultat ustalił w 31. minucie Mike Danton.

Podopieczni Rudolfa Rohacka nie odstawali zbytnio rywalom, ale zabrakło im szczęścia. Albo dwukrotnie krążek zatrzymywał się na konstrukcji bramkowej albo świetnie spisywał się bramkarz Ciarko – Jason Missiaen.

O tym kto zagra w finale PHL zadecyduje siódme spotkanie. Taki scenariusz sprzyja hokeistom GKS-u, którzy przebrnęli przez półfinał rozgrywając zaledwie cztery mecze.

Comarch Cracovia – Ciarko PBS Bank STS Sanok w sobotę, od godz. 20:30 w TVP Sport!