Pierwsza wygrana Ostrowczanek!

10 lis 2014, 21:41

Wielką niemoc przełamały w końcu siatkarki KSZO Ostrowiec Św. które wygrały pierwsze spotkanie w sezonie. Na własnym podwórku pokonały Legionovię Legionowo.

W pierwszym secie już na samym początku gospodynie wywalczyły sobie przewagę (5:0), którą dzięki bardzo dobrej grze zdołały utrzymać do samego końca w efekcie czego wygrały seta do 20.

Kolejna partia to był już kompletny pogrom. Ostrowczankom wychodziło dosłownie wszystko, natomiast przyjezdne popełniały masę błędów własnych efektem czego był wynik drugiego seta 25:14.

Trzecia partia to przebudzenie Legionowianek, które od początku narzuciły tempo gry i wywalczyły przewagę i zdołały wygrać seta.

Czwarta i jak się okazało ostatnia partia była bardzo wyrównana i emocjonująca, jednak to gospodynie zachowały więcej zimnej krwi i to one cieszyły się z końcowego tryumfu.

KSZO Ostrowiec SA – SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (25:20, 25:14, 18:25, 25:19)

KSZO: Brojek, Wójcik, Kuligowska, Bawoł, Ganszczyk, Godfrey, Ścibisz (libero) oraz Stefańska, Grzelak, Vasileva.

Legionovia: Piątek, Bechis, Paszek, Wójcik, Thibeault, Alagierska, Wysocka (libero) oraz Chojnacka, Gajewska, Bociek, Połeć, Studzienna.

MVP: Marta Wójcik (KSZO).