Strona główna Pozostałe Inne Pierwszy polski film o superbohaterach trafi do kin już 26 lutego 2016

Pierwszy polski film o superbohaterach trafi do kin już 26 lutego 2016

1

Amerykanie mają Batmana, Spidermana, Fantastyczną Czwórkę; my mamy naszych superbohaterów z krwi i kości. Czołówka polskich sportowców, olimpijczyków, multimedalistów wielkich imprez sportowych po raz pierwszy odsłania drugą stronę medalu.

„110%” to filmowa opowieść o marzeniach, pasji odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc, wszystko po to by pokazać inną stronę życia sportowców.

W rolach głównych: Rafał Sonik, Adam Małysz, Zofia Noceti-Klepacka, Karol Bielecki, Bartłomiej Bonk, Zbigniew Bródka, Rafał Majka, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Katarzyna Rogowiec, Natalia Partyka, Maja Włoszczowska, Andrzej Wrona, Mateusz Kusznierewicz oraz Robert Lewandowski.

Rywalizacja i mordercza walka, słabość i determinacja, zmaganie się z własnymi słabościami, nadludzki  wysiłek i presja, radość zwycięstw i ciężar samotnych porażek, hejt i uwielbienie kibiców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Co oznacza dla nich Orzeł na piersi? Zobacz prawdziwe oblicze sportu. Poznaj cenę zwycięstwa!

1 komentarz

  • Na szczęście oni są prawdziwi, można się na nich wzorować i naśladować. może dzięki temu filmowi jakiegoś dzieciaka natchnie na wyczynowe uprawianie danego sportu. Szacunek dla Jana Kulczyka który pomógł w powstaniu tego filmu.