PLK: King Szczecin pewnie wygrywa z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

6 lis 2016, 18:21

Dzisiaj o godz. 16:00 King Szczecin na własnym parkiecie podejmował BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Gospodarze wygrali 102:83, a najlepszym zawodnikiem okazał się Michał Nowakowski.

Pierwsza kwarta nie wskazywała na pewne zwycięstwo szczecinian. Obie ekipy grały punkt za punkt i żadna drużyna nie potrafiła wyprowadzić dużej przewagi. W drugiej kwarcie nieznacznie lepiej zaprezentował się King Szczecin wygrywając ją 27:23. W drugiej połowie kwestia końcowego wyniku była dalej otwarta, gdyż gospodarze wygrywali tylko czterema punktami. Trzecia kwarta potoczyła się podobnie jak druga. Goście byli nieznacznie gorsi od przeciwników i kiedy zaczynała się ostatnia cześć gry przegrywali ośmioma punktami. W czwartej kwarcie szczecinianie nie zostawili cienia szans przeciwnikom i to oni wygrali 102-83.

King Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 102:83 (18:18, 27:23, 28:24, 29:18)

King: Nowakowski 22, Brown 20, Kikowski 14, Łukasiak 14, Garbacz 8, Robbins 8, Robinson 8, Kulon 7, Majcherek 1, Dutkiewicz 0, Sword 0.

BM Slam Stal: Ochońko 18, Troupe 13, Tomaszek 12, Nikołow 12, Majewski 11, Chanas 5, Szewczyk 5, Koreniuk 4, Kaczmarzyk 3, Grujić 0, Zębski 0.