PLK: Wypowiedzi po meczu Miasto Szkła Krosno-Anwil Włocławek

12 lut 2017, 22:26

W niedzielnym starciu Miasta Szkła Krosno z Anwilem Włocławek, gospodarze odnieśli ważne zwycięstwo 78:71. Zobacz jak po meczu wypowiadali się trenerzy i zawodnicy na konferencji prasowej.

Igor Milicić, Anwil Włocławek:Duże gratulacje dla zespołu z Krosna. Ten mecz tylko potwierdza, że nie są przypadkiem w tabeli tu gdzie są. Ostatnie 2 nieszczęśliwe przegrane jeszcze bardziej ich zmotywowały, bo cały czas byli w czołówce tabeli. Natomaist my otworzyliśmy mecz tak jak chcieliśmy, ale w pewnym momencie ta koncetracja gdzieś uciekła, znalazły się otwarte rzuty Czerapowicza, które nie powinny się zdarzyć.”

Michał Baran, Miasto Szkła Krosno:Chciałbym pogratulować chłopakom znakomitego meczu, znakomitej postawy. Pierwszą kwartę otworzyliśmy dosyć nerwowo. 27 punktów straconych przy tylko 1 faulu w tej kwarcie pokazywało, że ten zespół był sparaliżowany presją widowiska jakim był mecz telewizyjny z wielokrotnym medalistą Polski. Później co pokazują statystyki – 3 kwarty wygrane, duża walka, dużo włożonego serca, szczególnie w 3. kwarcie gdy Anwil rzucił zaledwie 6 punktów.”

Cała konferencja prasowa dostępna jest TUTAJ oraz poniżej.