Podbeskidzie w półfinale!

19 mar 2015, 18:13

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało w obu spotkaniach dwumeczu z Piastem Gliwice i awansowało do półfinału!

W pierwszym spotkaniu Górale wygrali na wyjeździe 2:1 za sprawą Kołodzieja i Malinowskiego. Honorowego gola dla Piasta w tamtym spotkaniu zdobył Ciechański.

Tym razem Podbeskidzie znowu było górą, ale skończyło się na 1:0. Wspaniałą bramką z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry pierwszej połowy popisał się Dariusz Kołodziej. Z 20 metra posłał dokładny i techniczny strzał nad murem obrońców, a piłka wpadła do siatki. Od 70. minuty Podbeskidzie grało w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Frank Adu Kwame. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie.

Rywalem Podbeskidzia w półfinale będzie Legia Warszawa, która będzie zdecydowanym faworytem w tym dwumeczu.

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Piast Gliwice