Strona główna Pilka reczna Polacy lepsi od Węgrów!

Polacy lepsi od Węgrów!

0

Polacy zagrali zdecydowanie lepiej niż w ostatnim spotkaniu i pokonali prowadzoną przez trenera Talanta Dujszebajewa, reprezentację Węgier 35:25! MVP meczu został Michał Jurecki.

Od pierwszych minut na rozegraniu reprezentacji Polski pojawili się: Karol Bielecki, Krzysztof Lijewski i Michał Jurecki. Reprezentanci Węgier mieli duże problemy z przebiciem się przez dobrze zorganizowaną defensywę “biało-czerwonych”. Bardzo dobrze w bramce spisywał się także Sławek Szmal. Już w 11 minucie naszej reprezentacji udało się wypracować przewagę 6:3. “Madziarzy” zabrali się do odrabiania strat dopiero w końcówce pierwszej odsłony meczu. Zespołowi selekcjonera Talanta Dujszebajewa udało się zniwelować strtaty do minimum – 14:13 do przerwy dla Polski.

W drugich trzydziestu minutach stroną zdecydowanie przeważającą byli podopieczni selekcjonera Michaela Bieglera. Znakomicie na parkiet wprowadził się Piotr Chrapkowski, który znakomicie wykańczał dobre akcje z drugiej linii. W ostatnich minutach Polacy dość szybko powiększali swoją przewagę. Ostatecznie reprezentacja Polski pokonała Węgry w drugim meczu turnieju w Oviedo 35:25

W niedzielę w ostatnim dniu turnieju w hiszpańskim Ovideo, Polska o godz. 13:00 zagra z Hiszpanią.