Polacy za słabi na świetnych Amerykanów!

Aktualizacja: 11 wrz 2014, 10:02
10 wrz 2014, 23:09

Niestety po dość dziwnym i pełnym błędów meczu przegrywamy z USA 1:3! Świetny mecz w naszej drużynie rozegrał Michał Winiarski.

Od samego początku obie drużyny grały punkt za punkt. Nasi siatkarze zerwali się dopiero w końcówce, set grany był na przewagi i niestety przegraliśmy go do 27. W drugim secie również nie zaprezentowaliśmy się najlepiej, a Amerykanie prowadzili już 0:2 w setach. Trzeci set był setem przedziwnym, pełnym błędów i nie porozumień. Polacy dzielnie walczyli do samego końca i udało się nam go wygrać. Potem było już tylko gorzej. Reprezentanci USA czytali bardzo dobrze naszą grę, nie mogliśmy niczym ich niczym zaskoczyć. Wygrali czwartego seta, a Polacy wracają z tej potyczki niestety na tarczy…

Polska 1:3 USA (27:29,22:25,27:25,23:25)