poniedziałek, 3 października, 2022

Polacy zagrają z Francją o awans na Mistrzostwa Świata w Unihokeju! Pojedynek już jutro

Właśnie trwają kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Unihokeju. Już jutro Polacy zagrają z Francją w starciu o awans na turniej główny. Po zajęciu drugiego miejsca w grupie zmierzą się w meczu o trzecie miejsce, premiowane awansem na Mistrzostwa Świata.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Polacy zagrają z Francją

Polska reprezentacja w unihokeju po trzech meczach w grupie zajęła drugie miejsce i jutro powalczy w ostatecznym starciu o awans na mistrzostwa. Pierwsze spotkanie Polacy wygrali z Belgią 7-1, a następnie pokonali Liechtenstein 4-2. Po dwóch zwycięstwach w rozgrywkach grupowych spotkali się z Norwegią, która również miała na koncie dwie wygrane.

Starcie z Norwegami decydowało o tym kto zajmie pierwsze miejsce w grupie i bezpośrednio awansuje na Mistrzostwa Świata. Polacy byli wyraźnie słabsi od swoich przeciwników i przegrali ten mecz 4-0. Mimo wielu sytuacji i wywalczonego rzutu karnego nie byli w stanie ani razu trafić do siatki rywala.

Jutro powalczą z Francją, która również zajęła drugie miejsce w swojej grupie o awans na turniej główny. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11:45, a transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale youtube.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA