Polacy znów lepsi od reprezentacji Czech!

2 sie 2015, 13:51

Podopieczni Mike Taylora ponownie pokonali reprezentację Czech tym razem stosunkiem 65:64. To kolejne zwycięstwo w okresie przygotowawczym przed zbliżającym się Eurobasketem.

Polska już w 1 kwarcie zdołała wykreować sobie pięcio punktową przewagę (16:11). W drugiej odsłonie obserwowaliśmy zacięty pojedynek, który zakończył się wynikiem remisowym (15:15). Zatem pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 32:26. Po powrocie na parkiet obraz gry jakoś diametralnie się nie zmienił. Polska wykorzystywała błędy rywali i spokojnie prowadziła grę. Trzecia kwarta padła łupem naszej reprezentacji (17:14). Choć na ostatnią odsłonę Polska wychodziła z przewagą 9 punktów to do ostatniej syreny nie mogliśmy jednoznacznie zdefiniować zwycięzcy. Wszystko za sprawą dobrej gry naszych sąsiadów z Czech, którzy po mimo towarzyskiego charakteru spotkania do końca zacięcie walczyli o zwycięstwo w tym meczu. Kwarta zakończyła się wygraną Czech (20:13), a cały mecz zakończył się raptem jednopunktową przewagą reprezentacji Polski (65:64).

Polska 65 : 64 Czechy (16:11, 15:15, 17:14, 13:20)