sobota, 13 sierpnia, 2022

Polska – Australia (25.06): Gdzie i Kiedy Transmisja? Przedostatni mecz Biało-Czerwonych w Sofii

W sobotę zostanie rozegrany kolejny mecz polskich siatkarzy podczas turnieju Ligi Narodów 2022 w Sofii. Tym razem Biało-Czerwoni staną naprzeciwko reprezentacji Australii. Gdzie i kiedy oglądać spotkanie z udziałem podopiecznych Nikoli Grbicia? 

Polska – Australia
26.06.2022, 06:00

Polska
Australia
1.02
18.00
1.01
20.00
1.02
12.00

zakład bez ryzyka w eFortuna

Polska – Australia przedostatnim meczem Biało-Czerwonych

Polacy wzorowo rozpoczęli zmagania na turnieju w Bułgarii. W pierwszym meczu pokonali Brazylijczyków, tracąc zaledwie jednego seta. Z kolei w czwartkowym starciu przeciwko Kanadzie udało im się wygrać jeszcze z większą przewagą, bo w stosunku 3:0.

W sobotę 25 czerwca Biało-Czerwonym przyjdzie się natomiast zmierzyć z Australijczykami. Siatkarze z tego kraju nie mogą zaliczyć startu w tegorocznej edycji Ligi Narodów do udanych. Obecnie plasują się na ostatnim miejscu w tabeli. Jak dotąd udało im się wygrać tylko raz, a miało to miejsce w piątek, kiedy to Australijczycy pokonali Bułgarów (3:2).

Nic zatem dziwnego, że w nadchodzącym starciu to Polacy są faworytami do zwycięstwa. Biało-Czerwoni plasują się aktualnie na drugim miejscu w tabeli Ligi Narodów 2022, ustępując w niej tylko Francuzom. Obie reprezentacje zgromadziły jak dotąd po 15 punktów, na które złożyło się pięć zwycięstw i jedna przegrana.

Po meczu z Australią Polaków czeka jeszcze jedno spotkanie w Bułgarii. Ostatni mecz tego turnieju podopieczni Grbicia rozegrają z zawodnikami reprezentującymi Stany Zjednoczone.

pakiet powitalny 3333 zł w LV BET

Mecz Polska – Australia odbędzie się w sobotę 25 czerwca o godzinie 15:30. Transmisja ze spotkania rozgrywanego w Sofii będzie dostępna w Polsacie Sport, TVP 1 oraz TVP Sport. Starcie będzie można również śledzić na stronie internetowej sport.tvp.pl. 

Absurd na turnieju Ligi Narodów w Sofii. Polakom brakuje podstawowych artykułów higienicznych

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA